ekskluzywne-bransoletki.pl

Portale społecznościowe czy poradniki pisane są w głównej mierze z myślą o kobietach oraz są wskazane dla kobiet. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich kategoriach?
Już dawno temu przyjęto że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto również, że faceci nie są skłonni do pogawędek na temat ubioru czy też dbania o wygląd. Damy myślą że nie warto zadawać pytań facetowi o to co ubierze, ma ubrane, będzie zakładał.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że faceci bardzo lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi nowymi zdobyczami. Rozsiewając plotki przekazujemy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest tematem tabu! Pomówmy więc o modzie naszych mężczyzn. Czy moda męska w naszym kraju ma się dobrze? Eksperci mówią że największym problemem polskich marek jest pomysł prezentacji gadreroby w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupców zniechęca nieraz obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje ubrania. Na szczęście większość jednak kupuje to w czym czuje sie atrakcyjnie bez względu na to w jaki sposób coś jest pokazane. Zapytajmy siebie o najbardziej istotną rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w swojej kolekcji każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest tradycyjna koszula, podobno koniecznie granatowa oraz czarna. Kolejną taką częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepsza jest taka która się nie wyróżnia, pasuje wtedy absolutnie na każdą okazję!
Finalną niezbędną rzeczą są modne buty. Ważne żeby były w stonowanym kolorze i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki