slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz 3 podstawowe pojęcia przedstawiające typową kobietę? Ja znam: uczucie, bliscy i ubrania. Co kryje się pod tymi pojeciami? Jakich doznań potrzebują panie? Czego nie znoszą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na moment? W tym artykule omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w świecie kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak widzi siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć silna? Czego oczekują oby dwie ze stron? Damy lubią czuć się zdobywane. Znaczna większość ceni sobie kiedy ukochany bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednak nie przyjmują postawy w nieskończoność zaangażowanego mężczyzny. Jak często mówią w połowie potrzebują czułości, zaangażowania w uczuciach, jednak w drugiej połowie w sekrecie marzą o tym żeby obecny kochanek czasami stawiał opór, bywał nieznośny. Jakie z tego wnioski? Panie wbrew pozorom także pragną zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni łatwo osiągnięta rzecz, a dopiero co relacja czy też uwaga kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób sprostać wymaganiom wyjątkowych pań? Jak sprawić by bywać na wygranej pozycji?
Zadbaj o nią w sposób jaki pragnie, obserwuj jej mniejsze czy wielkie potrzeby, ażeby pamiętać które z nich bywają najistotniejsze i na tych skoncentruj się najmocniej, zwyczaj bycia nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z kobietą. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź trzeba podtrzymywać często drobnymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześniej czy później po prostu gaśnie. To właśnie sprawia, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna