stylowe-bransolety.pl

Polski styl słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan na korzyść zagranicznej mody. Często mówi się że moda polska w porównaniu do innych krajów jest daleko za nimi, jednak gdyby przyjrzeć się temu wszystkiemu akuratniej polscy producenci są w stanie zaoferoać klientom naprawdę wiele!
Od najmodniejszych fasonów po wysokiej jakości materiały. W którym miejscu kryje się bariera klientów? Brak wystarczających kompetencji projektujących czy może ludzie są zbyt wymagający w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż firmy międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wyspecjalizowanie. Nabywcy dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są na szczycie zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są smutne realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej kurtki, czy innej odzieży klienci nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy zbadać miejscowy asortyment.

Kończąc spróbujmy polubić to co nasze! Odsuńmy na bok mity i dajmy szansę Polskim producentom i innym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety